Dzisiaj jest 23.08.2017 r. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Artykuł

SG7 - Osiągnięcia

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ROK SZKOLNY 2014/2015

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - opiekun Ewa Łapińska Szarejko

Laureaci

1.  Drągowska Katarzyna kl. III

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY - opiekun Anna Januć

Laureaci

1.  Żukowski Antoni kl. III

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - opiekun Martyna Maksimowicz

Finaliści

1. Pańkowska Joanna kl. III

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - opiekun Ewa Kalicka

Finaliści

1. Matejczyk Jakub kl. II
2. Radziszewski Maciej kl. II

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY - opiekun Alicja Szymańska

Laureaci

1.  Bura Natalia kl. II

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY - opiekun Alicja Szymańska

Laureaci

1. Cesnowski Filip kl. III
2. Radziszewski Maciej kl. II
3. Świsłocki Jakub kl. III
4. Żukowski Antoni kl. III

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO - opiekun Monika Ryczkowska

Laureaci

1.  Lewandowska Zuzanna kl. II

Finaliści

1. Bura Natalia kl. II
2. Łotowa Łada kl. III
3. Matejczyk Jakub kl. II

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Laureaci

1.  Łotowa Łada kl. III

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ROK SZKOLNY 2013/2014


WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - opiekun Ewa Łapińska Szarejko

Laureaci

1.  Bocheńska Wiktoria
2.  Mozyrska Jolanta

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY - opiekun Agnieszka Zaczeniuk

Laureaci

1.  Mozyrska Jolanta

Finaliści

1.  Kobus Szymon
2.  Pawłowska Katarzyna
3.  Żukowski Antoni (opiekun Anna Januć)

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - opiekun Katarzyna Romuszewska

Laureaci

1.  Bocheńska Wiktoria                        
2.  Czubek Maciej
3.  Lewandowski Jakub
4.  Łotova Łada
5.  Matłowski Michał
6.  Mozyrska Jolanta
7.  Sieśkiewicz Michał

Finaliści

1.  Puziuk Magdalena

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY - opiekun Alicja Szymańska

Laureaci

1.  Bocheńska Wiktoria
2.  Daniluk Joanna
3.  Jakubiuk Joanna
4.  Makal Iga

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY - opiekun Alicja Szymańska

Laureaci

1.  Kobus Szymon
2.  Mozyrska  Jolanta
3.  Żukowski Antoni

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY - opiekun Aneta Bułkowska

Laureaci

1.  Lewandowski Jakub
2.  Sieśkiewicz Michał

WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY - opiekun Daniel Roszkowski

Laureaci

1.  Móżdżyński Krzysztof

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY - opiekun Paweł Chorąży

Laureaci

1.  Pawłowska Joanna                                    
2.  Matłowski Michał

Finaliści

1.  Bocheńska Wiktoria

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO - opiekun Monika Ryczkowska

Laureaci

1.  Grycz Sebastian                                  
2.  Kozak Krystian
3.  Kozłowski Marcin
4.  Rostkowska Iga

Finaliści

1.  Lewandowska Zuzanna


LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ROK SZKOLNY 2012/2013


JĘZYK POLSKI

op. Ewa Łapińska - Szarejko

- Anna Białokozowicz kl. III - finalista

MATEMATYKA

op. Agnieszka Zaczeniuk

- Anna Białokozowicz kl. III - laureat

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE I WIEDZA EKONOMICZNA

op. Paweł Chorąży

- Filip Czajkowski kl. III - laureat
- Bartosz Surel kl. III - laureat

CHEMIA

op. Alicja Wojsław

- Paulina Sienkiewicz kl. III - finalista

FIZYKA

op. Alicja Szymańska

- Anna Białokozowicz kl. III - laureat
- Szymon Kobus kl. II B - laureat
- Jolanta Mozyrska kl. II B - laureat
- Kamil Szczerbiński kl. III - laureat
- Stanisław Żukowski kl. III - laureat

BIOLOGIA

op. Alicja Szymańska

- Wiktoria Bocheńska kl. II B - laureat
- Joanna Daniluk kl. II B - laureat
- Aleksandra Wojska kl. III - laureat
- Marta Magnuszewska kl. III - laureat

JĘZYK ANGIELSKI

op. Katarzyna Romuszewska

- Wiktoria Bocheńska kl. II B - laureat
- Jakub Lewandowski kl. II A - laureat
- Michał Sieśkiewicz kl. II B - laureat

op. Martyna Maksimowicz

- Maria Kurluta kl. III - laureat
- Aleksandra Wojska kl. III - finalista

JĘZYK NIEMIECKI

op. Monika Ryczkowska

- Iga Rostkowska kl. II A - laureat

INFORMATYKA

op. Daniel Roszkowski

- Anna Białokozowicz kl. III - laureat





Napisał: administratorData: 04-03-2008Czytano: 16721 razy
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007/2008