Dzisiaj jest 23.08.2017 r. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Artykuł

SSP 4 - Osiagnięcia



LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ROK SZKOLNY 2015/2016


WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

op. Jolanta Rysińska

1.    Pola Drobisz
2.    Iga Kasabuła
3.    Amelia Łaszkiewicz
4.    Hanna Móżdżyńska
5.    Natalia Nowak
6.    Magda Radziszewska

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

op. Martyna Maksimowicz

1.    Izabela Pszczółka

op. Anna Wojtysiak

1.    Magdalena Radziszewska
2.    Gabriela Jońska
3.    Amelia Łaszkiewicz

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

op. Anna Januć

1.    Gabriela Jońska
2.    Michał Mozyrski
3.    Izabela Pszczółka
4.    Magda Radziszewska

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

op. Alicja Szymańska

1.    Gabriela Jońska

WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

op. Daniel Roszkowski

1.    Stanisław Pańkowski


LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ROK SZKOLNY 2014/2015


WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

op. Jolanta Rysińska

1.    Magdalena Puziuk
2.    Gabriela Chruszcz
3.    Izabela Pszczółka
4.    Magdalena Radziszewska

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

op. Ewa Kalicka

1.    Michał Szwabowicz

op. Anna Wojtysiak

1.    Magdalena Radziszewska

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

op. Anna Januć

1.    Michał Szwabowicz

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ROK SZKOLNY 2013/2014


WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

op. Jolanta Rysińska

1.    Bossowski Filip
2.    Geresz Zofia
3.    Galicka Marta
4.    Jatel Filip
5.    Krzewska Wiktoria
6.    Koncerewicz Jakub
7.    Malinowski Aleksander
8.    Masłowski Hubert
9.    Michalczuk Tomasz
10.    Myśliwiec Dominik
11.    Rymarska Barbara
12.    Sawicka Katarzyna
13.    Trzeciakowska Gabriela

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

op. Martyna Maksimowicz

1.    Bossowski Filip
2.    Czubek Weronika
3.    Galicka Marta
4.    Koncerewicz Jakub
5.    Malinowski Aleksander
6.    Myśliwiec Dominik

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

op. Katarzyna Mironowicz

1.    Geresz Zofia
2.    Koncerewicz Jakub
3.    Malinowski Aleksander
4.    Masłowski Hubert

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

op. Paweł Chorąży

1.    Bossowski Filip
2.    Galicka Marta
3.    Kaca Bartosz
4.    Malinowski Aleksander

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

op. Anna Januć

1.    Bossowski Filip
2.    Czubek Weronika
3.    Galicka Marta
4.    Jatel Filip

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

op. Alicja Szymańska

1.    Bossowski Filip
2.    Galicka Marta
3.    Malinowski Aleksander

WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

op. Daniel Roszkowski

1.    Bossowski Filip
2.    Czubek Weronika
3.    Masłowski Hubert
4.    Michalczuk Tomasz
5.    Myśliwiec Dominik
6.    Żukowska Łucja

Zapraszamy do galerii


LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ROK SZKOLNY 2012/2013


WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

op. Jolanta Rysińska

- Marta Galicka. V B - laureat
- Jakub Chomko kl. VI A - laureat
- Aleksandra  Fiłonowicz kl. VI B - laureat
- Karol Jóźwik kl. VI B - laureat
- Karolina Kałęka kl. VI B - laureat
- Magdalena Karczewska  kl. VI A - laureat
- Kinga Rostkowska kl. VI B - laureat
- Magdalena Zawadzka kl. VI B - laureat

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

op. Anna Januć

- Jakub Chomko kl. VI A - laureat
- Oliwia Hankowska kl. VI B - laureat
- Łukasz Kopoczyński kl. VI A - laureat
- Michał Leszczyński kl. VI A - laureat
- Konrad Rzońca kl. VI A - laureat
- Marcin Świderski kl. VI A - laureat

op. Maria Kulesza

- Weronika Czubek kl. V B - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

op. Paweł Chorąży

- Jakub Chomko kl. VI A - laureat
- Łukasz Kopoczyński kl. VI A - laureat
- Filip Bossowski kl. V A - finalista
- Paweł Sokołowski kl. VI B - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

op. Anna Wojtysiak

- Jakub Chomko kl. VI A - laureat
- Magdalena Karczewska  kl. VI A - laureat
- Karol Jóźwik kl. VI B - laureat
- Zuzanna Lewandowska kl. VI B - laureat
- Maciej Radziszewski  kl. VI B - laureat
- Andrzej Zieliński kl. VI A - laureat

op. Martyna Maksimowicz

- Dominik Myśliwiec kl. V A - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

op. Katarzyna Mironowicz

- Kamila Wojtkielewicz kl. VI B - laureat
- Zuzanna Lewandowska kl. VI B - laureat

WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

op. Daniel Roszkowski

- Karol Jóźwik kl. VI B - laureat
- Łukasz Kopoczyński kl. VI A - finalista




Napisał: AdministratorData: 04-03-2008Czytano: 10235 razy
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007/2008